Wpisz szukaną frazę

Wyślij wiadomość

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez CSK ZETO S.A. w przyszłości.”
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową


Strefa klienta - logowanie

Dostęp jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.

Pobieranie referencji

Dostęp jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez CSK ZETO S.A. w przyszłości.”
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową


Partnerzy

Wierzymy w siłę współpracy. Naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań biznesowych, dlatego współpracujemy z wieloma producentami oprogramowania i sprzętu informatycznego. Dowiedz się więcej poniżej.

Microsoft Gold i Silver Partner

http://www.microsoft.com

Statusy te potwierdzają nasz poziom umiejętności
i wiedzy na temat produktów Microsoft.

Microsoft rozwija, wytwarza, licencjonuje oraz serwisuje szerokie spektrum oprogramowania, w skład którego wchodzą między innymi: skalowane systemy operacyjne, aplikacje serwerowe, aplikacje biurowe oraz oprogramowanie developerskie.
Z racji posiadanej wiedzy, dostępu do technologii
i wsparcia ze strony Microsoftu jesteśmy partnerem dla firm wykorzystujących technologie Microsoftu, również w zakresie systemów do zarządzania: Microsoft Dynamics NAV i Microsoft Dynamics CRM.

Microsoft Authorized Education Reseller

http://www.microsoft.com

Jako Autoryzowany Dystrybutor produktów Microsoft dla branży edukacyjnej oferujemy systemy operacyjne i popularne pakiety oprogramowania w specjalnych cenach. 

IBM

http://www.ibm.com

Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem systemu operacyjnego Z/OS.e).

Sybase - Commercial Application Provider

http://www.sybase.com.pl

Dzięki statusowi Sybase Commercial Application Provider posiadamy dostęp do najnowszej technologii Sybase. Na podstawie umowy z Sybase Polska wraz z naszymi autorskimi systemami dostarczamy i sprzedajemy licencje na bazę Adaptive Server Anywhere.

Sybase jest jednym z największych na świecie niezależnych dostawców oprogramowania. Rozwiązania firmy w zakresie zarządzania informacją, integracji aplikacji, tworzenia systemów i rozwiązań mobilnych umożliwiają prowadzenie e-biznesu oraz dostęp do informacji bez względu na czas i miejsce.

Software AG

http://www.softwareag.pl

Jesteśmy wieloletnim partnerem firmy Software AG - największego na świecie niezależnego dostawcy oprogramowania infrastruktur dla biznesu. Oferta Software AG obejmuje wydajne rozwiązania do zarządzania danymi, tworzenia i modernizowania aplikacji, budowania architektury zorientowanej na usługi (SOA) oraz usprawniania procesów biznesowych (BMP). W oparciu o technologie Software AG (głównie baza danych ADABAS i język programowania NATURAL) eksploatujemy systemy aplikacyjne m.in. dla ZUS.

Cisco Registered Partner

http://www.cisco.com

CISCO Systems jest dostawcą sprzętu i oprogramowania do budowy sieci teleinformatycznych i telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw, administracji publicznej, operatorów telekomunikacyjnych.

Wśród czołowych rozwiązań firmy znajdują się systemy zaawansowanego routingu i switchingu, transmisji głosu, danych oraz obrazu w sieciach IP, zaawansowane systemy zabezpieczeń, a także rozwiązania dla centrów przetwarzania danych o wysokiej niezawodności.

Autoryzowany Partner Meru Networks

http://www.merunetworks.com

Meru Networks to jedna z największych firm specjalizujących się w zaawansowanych rozwiązaniach bezprzewodowych (WLAN), która wprowadziła pionierskie podejście do wirtualizacji sieci.

Opatentowane technologie, zgodne z międzynarodowymi standardami sieci bezprzewodowych, pozwalają zoptymalizować koszty wdrożenia, dostarczając jednocześnie rozwiązania o najwyższej wydajności, stabilności i przewidywalności, wraz z prostotą zarządzania, jak w sieci przewodowej.

Tysiące klientów na całym świecie, poprzez Amerykę Północną, Europę i Azję docenia rozwiązania wirtualnej bezprzewodowej sieci LAN dla potrzeb aplikacji o krytycznej wadze dla klienta.

SAMSUNG TECHWIN Partner

http://www.samsung-techwin.pl

Jesteśmy partnerem biznesowym SAMSUNG TECHWIN - dostawcy systemów monitoringu wizyjnego i telewizji przemysłowej.

SAMSUNG TECHWIN jest jednym z czołowych producentów sprzętu CCTV (telewizja przemysłowa) na świecie. Oferuje urządzenia składające się na wizyjne systemy zabezpieczeń m.in. kamery, monitory, urządzenia sieciowe i rejestratory.

Autoryzowany Partner APC Reliability Provider

hrrp://www.apc.com

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem APC i posiadamy status APC Reliability Provider w uznaniu naszego zaangażowania w oferowanie i sprzedaż kompleksowych rozwiązań do ochrony zasilania firmy APC.

Licencjowane Przedsiębiorstwo Instalacyjne AMP NETCONNECT

http://www.ampnetconnect.pl

AMP NETCONNECT jest światowym liderem w produkcji okablowań strukturalnych dla komunikacji, danych i video. Produkuje, dostarcza oraz pracuje nad rozwojem nowych produktów z zakresu teleinformatyki i telekomunikacji.

Autoryzowany Partner Schrack Seconet

http://www.schrack-seconet.com.pl

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem w zakresie projektowania, instalacji, programowania, konserwacji i serwisu oraz dystrybucji systemów sygnalizacji przeciwpożarowej BMZ Integral, Integral Evolution, Integral Evolution C/C4.

Schrack Seconet – jeden z największych i najbardziej znanych producentów systemów ochrony przeciwpożarowej na świecie. Oferuje także szpitalne systemy komunikacji, systemy sygnalizacji włamania, techniki video i systemy kontroli dostępu.

Intel Channel Partner Associate 2010

http://www.intel.com

Posiadamy status Associate Member firmy Intel – największego na świecie producenta układów scalonych oraz twórcy mikroprocesorów z rodziny x86, które znajdują się w większości komputerów osobistych.

Oprócz mikroprocesorów Intel wytwarza między innymi płyty główne, chipsety do płyt głównych, zintegrowane układy graficzne, pamięci Flash, mikrokontrolery, procesory do systemów wbudowanych, sprzęt sieciowy (np. karty sieciowe, chipsety WiFi i WiMAX), systemy zarządzania pamięcią masową (SAN, NAS, DAS).

Autoryzowany Partner SOFTECH

http://www.gastro.pl

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy SOFTECH Sp. z o.o. - dostawcy oprogramowania do kompleksowej obsługi i rozliczania placówek gastronomicznych i hotelarskich. Od lat wdrażamy oprogramowanie Gastro i Chart, a także prowadzimy sprzedaż urządzeń i akcesoriów dla branży HORECA.

ELZAB SA

http://www.elzab.com.pl

ELZAB S.A. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji szerokiej gamy kas fiskalnych, urządzeń i systemów kasowych, peryferii i akcesoriów służących do rejestracji i zarządzania sprzedażą.

NOVITUS

http://www.novitus.pl

Firma NOVITUS dostarcza rozwiązania wspomagające pracę handlu i logistyki wykorzystując nowoczesne technologie w zakresie kas fiskalnych, kodów kreskowych i kart płatniczych. Od lat utrzymuje czołową pozycję na polskim rynku. 

Posnet

http://www.posnet.pl

Firma Posnet specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie posiada rozwiązania znajdujące zastosowanie zarówno w supermarketach, jak i w małych sklepikach i firmach usługowych.

Signati

http://www.signati.pl

Firma Signati specjalizuje się w produkcji szaf serwerowych oraz szaf dystrybucyjnych. Dostarcza również innowacyjne rozwiązania w zakresie przechowywania i bezpieczeństwa danych oraz wirtualizacji.

Archman

http://www.archman.pl

Przedmiotem działalności firmy Archman jest wdrażanie rozwiązań controllingowych w różnych obszarach zarządzania przedsiębiorstwem.

Computer Plus Partner

http://www.computerplus.pl

Computer Plus Kraków SA jest integratorem informatycznym specjalizującym się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu zarządzania projektami, portali korporacyjnych, intranetów, systemów obiegu dokumentów, CRM, ERP i BI.

ISK Sp. z o.o.

http://www.isk.pl/

DAGMA sp. z o. o.

http://www.dagma.pl/

DAGMA sp z o.o.

Sprowadza do Polski innowacyjne technologie i rozwiązania bezpieczeństwa IT. Zapewnia pełne wsparcie techniczne dla oferowanych produktów, pomaga przy wdrażaniu konkretnych narzędzi w sieciach firmowych oraz doradza w zakresie tworzenia polityk bezpieczeństwa IT.

 

/Ostatnie aktualności
21 gru 2018

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2019!

Życzenia świąteczne od Zarządu i pracowników CSK Zeto Kielce

Czytaj więcej →
15 gru 2017

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

Życzenia świąteczne od Zarządu i pracowników CSK Zeto Kielce

Czytaj więcej →
24 kwi 2017

Migracja danych z Saturn-HR do SATURN.NET – latem za darmo!

Centrum Systemów Komputerowych ZETO S.A. przedstawia atrakcyjną ofertę dla aktualnych klientów - użytkowników Saturn-HR.

Czytaj więcej →
15 wrz 2016

Nowa wersja Comarch ERP Optima 2016.6.1. już dostępna.

Zmiany w mechaniźmie JPK

Czytaj więcej →
20 lip 2016

Spotkania z użytkownikami COMARCH ERP XL

Spotkania z użytkownikami COMARCH ERP XL

Czytaj więcej →
28 cze 2016

Nowa wersja Comarch ERP Optima 2016.5.1. już dostępna.

Zmiany związane ze zmianą przepisów.

Czytaj więcej →
/Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z naszym
konsultantem.
Poznaj najlepszą ofertę dla
dla Twojej firmy

(41) 36 42 200

  • © 2019 CSK ZETO S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone
  • Wykonanie i realizacja IDEA Interactive